Özel Gitar Dersi Hakkında

özel gitar dersi, dersleri, kursu

Özel Gitar Dersi

Tekirdağ Merkezde; 21 Yıl Özel Ders Tecrübeli Bayan Gitar Hocasından, Kurs Fiyatından Ucuz Özel Gitar Dersi.

Gitar dersleri; sadece kişiye özel şekilde birebir veya 2’li gruplar halinde yapılabilir. İster hobi amaçlı, ister konservatuvara hazırlık için olsun. Kişilerin taleplerine ve yetenek düzeylerine göre özel program uygulanır.

Neden Özel Gitar Dersi? Özel Dersin Faydaları Nelerdir?

Birebir eğitim yani özel ders, diğer öğrenme metotlarına  göre en etkili öğrenme biçimidir. Eğitimci, birebir eğitimde, ders boyunca bütün dikkatini öğrenci üzerinde yoğunlaştırma şansına sahiptir. Bu şekilde eğitimci, öğrencinin öğrenme alışkanlıkları ve bilgi seviyesini kolaylıkla anlayabilir ve çalışma programını, öğretme biçimini öğrenciye uygun olarak düzenleyebilir. Diğer yandan öğrencinin dikkatini dağıtacak unsurlar birebir özel derste en aza indirgenir. Bundan dolayı derse çok daha fazla yoğunlaşılır. 

Önemli olan diğer bir nokta da, her bireyin algı, yetenek ve öğrenme potansiyelinin farklı oluşudur. Ancak grup veya sınıf eğitimlerinde birebir özel derste olduğu gibi, ders süresince her öğrenciye farklı yöntem ile hitap etmek mümkün değildir. Bunun için birebir özel dersler kesinlikle grup, topluluk dersleri ile kıyaslanamayacak derecede daha etkindir ve dolayısıyla başarı oranı çok daha yüksektir. Çünkü eğitmenler, birebir özel derste bir konunun öğrenci tarafından iyice kavrandığına kanaat getirdikten sonra yeni konuların öğretimine geçerler. 

Kısacası özel ders, zamanı en verimli şekilde kullanarak, %100 başarı garantili, en hızlı öğrenme biçimidir.

Özel Gitar Dersi Ücretleri Nedir?

Kişiye özel birebir derslerde genelde 2 ayrı saat ve fiyat uygulaması vardır.

  • Ayda 4 Saat Özel Ders; 
    Her hafta 1’er saat olmak üzere öğrenci ve gitar hocası arasında uygun olan 1 gün belirlenir ve dersler o gün yapılır. Aylık ücret toplam 1000 TL olur. Saat ücreti 250 TL’dir.
  • Ayda 8 Saat Özel Ders; 
    Her hafta 2’şer saat olmak üzere öğrenci ve eğitmen arasında uygun olan 1 gün belirlenir ve dersler o gün yapılır. Aylık ücret toplam 1600 TL. olur. Saat ücreti 200 TL’dir.
Siz de Hayata Gitarın Telleriyle Dokunmak İstiyorsanız, Arayın Görüşelim!

Tel: 0532 597 77 14