Gitar Hocası Hakkında

ÖZEL GİTAR HOCASIGitar Hocası

1997-2000 yıllarında Gitar Hocası, Rusya’da eğitim görmüş gitar ve piyano üstatlarından biri ile birlikte gitar eğitimine başlamıştır. 3 yıl süren bu eğitim aşamasında sırayla klasik gitar ve akustik gitar üzerine yoğunlaşarak çeşitli beste ve sahne çalışmalarında yer almıştır.

2000-2001 Yıllarında da İstanbul Bilgi Üniversitesi caz hocasından elektro gitar dersleri almış, kendini geliştirmek adına çeşitli çalışmalarda bulunmuştur. Değişik yerlerde sahne alsa da popüler müzik kültürüne çok sıcak bakamadığı için bu anlamda yola devam etmeyeceğine karar vermiştir. 4-5 Yıllık eğitim ve tecrübe sürecinden sonra edinmiş olduğu bilgilerle özel gitar dersleri vererek eğitim sektörüne adım atmıştır. 

Yaklaşık 21 Yıldır özel gitar dersi tecrübesine de sahip olan Gitar Hocası, çeşitli sanat merkezi ve müzik kurslarında da gitar eğitmenliği yapmıştır. Şuan hala, öğrenci veya öğretmen evinde olmak üzere, birebir veya ikili grup şeklinde özel gitar dersleri vermeye devam etmektedir.

Siz de Hayata Gitarın Telleriyle Dokunun!
Bu yolculuğa özel bir gitar eğitmeni ile birlikte adım atmak isterseniz iletişim sayfasındaki bilgilerden irtibat kurabilirsiniz.

İlginize teşekkürler.